FTSSC900FS01

FTSSC900FS01

Η εικόνα είναι για αναφορά, επικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε την πραγματική εικόνα

Κατασκευαστής μέρος

FTSSC900FS01

Κατασκευαστής
Belden
Περιγραφή
FX FUSION OS2 SC_SX TB_900
Κατηγορία
συγκροτήματα καλωδίων
Οικογένεια
καλώδια οπτικών ινών
Σειρά
*
Σε απόθεμα
7194
Φύλλα δεδομένων Online
-

Ερευνα

Προδιαγραφές

  • σειρά:*
  • πακέτο:Bulk
  • κατάσταση ανταλλακτικού:Active
  • 1ος σύνδεσμος:-
  • 2ος σύνδεσμος:-
  • διάμετρος καλωδίου:-
  • τύπος καλωδίου:-
  • χαρακτηριστικά:-
  • τύπου ίνας:-
  • συνολικό μήκος:-
  • τύπος:-
  • ακροαματικότητα:-

Σύσταση για εσάς

2-2064140-6

2-2064140-6

TE Connectivity AMP Connectors

FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC

Σε απόθεμα: 550

$199.92000

FWTYL7575KAM044

FWTYL7575KAM044

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 12F TRUNK LSZH

Σε απόθεμα: 71

$1535.19000

FZ8RPJNJNXNF053

FZ8RPJNJNXNF053

Panduit Corporation

OM4 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Σε απόθεμα: 251

$476.47000

FX8RLJNJNXNM011

FX8RLJNJNXNM011

Panduit Corporation

OM3 8-FIBER, INTERCONNECT, LSZH,

Σε απόθεμα: 323

$370.39000

FJ5GLCLC-10M

FJ5GLCLC-10M

Unirise USA

FIBER OPTIC 10GIG OM3 LC-LC 10M

Σε απόθεμα: 4.466

$24.63000

FZTRP7N7NANF106

FZTRP7N7NANF106

Panduit Corporation

12-FIBER OM4, INTERCONNECT, PLEN

Σε απόθεμα: 186

$750.92000

FW2ELQ1Q1NNM001

FW2ELQ1Q1NNM001

Panduit Corporation

FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M

Σε απόθεμα: 2.556

$46.94000

1409789

1409789

Phoenix Contact

FOC-LC:A-LC:A-GZ03/1

Σε απόθεμα: 903

$121.70000

9-1920985-9

9-1920985-9

TE Connectivity AMP Connectors

FOMM62.5 LEAD LC/DPX ODVA - SC/D

Σε απόθεμα: 256

$467.16000

FWTRP7N7NLNF020

FWTRP7N7NLNF020

Panduit Corporation

OM5+ 12F INTERCONN OFNP PANMPO F

Σε απόθεμα: 246

$528.17000

Top