FPSLALA02M4

FPSLALA02M4

Η εικόνα είναι για αναφορά, επικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε την πραγματική εικόνα

Κατασκευαστής μέρος

FPSLALA02M4

Κατασκευαστής
Belden
Περιγραφή
FXPC OS2 LC_DX/A LC_DX/A 2.4M
Κατηγορία
συγκροτήματα καλωδίων
Οικογένεια
καλώδια οπτικών ινών
Σειρά
*
Σε απόθεμα
2842
Φύλλα δεδομένων Online
-

Ερευνα

Προδιαγραφές

  • σειρά:*
  • πακέτο:Bulk
  • κατάσταση ανταλλακτικού:Active
  • 1ος σύνδεσμος:-
  • 2ος σύνδεσμος:-
  • διάμετρος καλωδίου:-
  • τύπος καλωδίου:-
  • χαρακτηριστικά:-
  • τύπου ίνας:-
  • συνολικό μήκος:-
  • τύπος:-
  • ακροαματικότητα:-

Σύσταση για εσάς

1062837358

1062837358

Woodhead - Molex

TRACER CABLE MTPE-M/F A 280FT OM

Σε απόθεμα: 157

$887.33000

913S-2-5-02500

913S-2-5-02500

CnC Tech

FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 25M

Σε απόθεμα: 3.277

$36.61000

FZTRL7N7NANM043

FZTRL7N7NANM043

Panduit Corporation

12-FIBER OM4 INTERCONNECT LSZH P

Σε απόθεμα: 164

$849.96000

FZTRP7N7NANF106

FZTRP7N7NANF106

Panduit Corporation

12-FIBER OM4, INTERCONNECT, PLEN

Σε απόθεμα: 186

$750.92000

FX8RPJNJNYNF090

FX8RPJNJNYNF090

Panduit Corporation

OM3 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Σε απόθεμα: 262

$457.83000

F623PSNSNSNM018

F623PSNSNSNM018

Panduit Corporation

OM1 2-FIBER 3MM JACKET PATCHCORD

Σε απόθεμα: 2.113

$61.50000

FX8RPJNJNXNF042

FX8RPJNJNXNF042

Panduit Corporation

OM3 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Σε απόθεμα: 326

$367.03000

VFA2LCSCOM3

VFA2LCSCOM3

HellermannTyton

FT LC - SC DUPLEX OM3 FIBER ASSE

Σε απόθεμα: 3.777

$31.77000

FWTRP7N7NLNF054

FWTRP7N7NLNF054

Panduit Corporation

OM5+ 12F INTERCONN OFNP PANMPO F

Σε απόθεμα: 194

$720.21000

N390-05M-12-AP

N390-05M-12-AP

Tripp Lite

FIBER OPTIC CBL MTP-MTP SINGL 5M

Σε απόθεμα: 484

$227.25000

Top