FP3LDLD01M8

FP3LDLD01M8

Η εικόνα είναι για αναφορά, επικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε την πραγματική εικόνα

Κατασκευαστής μέρος

FP3LDLD01M8

Κατασκευαστής
Belden
Περιγραφή
FXPC OM3 LC_DX LC_DX 1.8M
Κατηγορία
συγκροτήματα καλωδίων
Οικογένεια
καλώδια οπτικών ινών
Σειρά
*
Σε απόθεμα
3746
Φύλλα δεδομένων Online
-

Ερευνα

Προδιαγραφές

  • σειρά:*
  • πακέτο:Bulk
  • κατάσταση ανταλλακτικού:Active
  • 1ος σύνδεσμος:-
  • 2ος σύνδεσμος:-
  • διάμετρος καλωδίου:-
  • τύπος καλωδίου:-
  • χαρακτηριστικά:-
  • τύπου ίνας:-
  • συνολικό μήκος:-
  • τύπος:-
  • ακροαματικότητα:-

Σύσταση για εσάς

17-300860-07

17-300860-07

CONEC

FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 7M

Σε απόθεμα: 741

$148.41600

PVF9L10-10M8Y

PVF9L10-10M8Y

Panduit Corporation

FIBER PATCH CORD, PANVIEW, LSZH

Σε απόθεμα: 1.031

$106.67500

FW2ELQ1Q1NNM001

FW2ELQ1Q1NNM001

Panduit Corporation

FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M

Σε απόθεμα: 2.556

$46.94000

1409789

1409789

Phoenix Contact

FOC-LC:A-LC:A-GZ03/1

Σε απόθεμα: 903

$121.70000

FWUYL7575LAM024

FWUYL7575LAM024

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH

Σε απόθεμα: 55

$1990.77000

1062672051

1062672051

Woodhead - Molex

FIBER OPTIC CBL MTP-VERSA 500MM

Σε απόθεμα: 519

$211.63000

8-2061348-3

8-2061348-3

TE Connectivity AMP Connectors

FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 1

Σε απόθεμα: 190

$734.44000

FWUYL7575KAM051

FWUYL7575KAM051

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH

Σε απόθεμα: 39

$3035.79000

F62ELLNLNSNM017

F62ELLNLNSNM017

Panduit Corporation

2-FIBER OM1 1.6MM JACKET PATCH C

Σε απόθεμα: 2.055

$63.25000

FZTRP7N7NANM042

FZTRP7N7NANM042

Panduit Corporation

12-FIBER OM4 INTERCONNECT PLENUM

Σε απόθεμα: 162

$863.16000

Top