FM4MMB148M5

FM4MMB148M5

Η εικόνα είναι για αναφορά, επικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε την πραγματική εικόνα

Κατασκευαστής μέρος

FM4MMB148M5

Κατασκευαστής
Belden
Περιγραφή
FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 48.5M
Κατηγορία
συγκροτήματα καλωδίων
Οικογένεια
καλώδια οπτικών ινών
Σειρά
*
Σε απόθεμα
197
Φύλλα δεδομένων Online
-

Ερευνα

Προδιαγραφές

  • σειρά:*
  • πακέτο:Bulk
  • κατάσταση ανταλλακτικού:Active
  • 1ος σύνδεσμος:-
  • 2ος σύνδεσμος:-
  • διάμετρος καλωδίου:-
  • τύπος καλωδίου:-
  • χαρακτηριστικά:-
  • τύπου ίνας:-
  • συνολικό μήκος:-
  • τύπος:-
  • ακροαματικότητα:-

Σύσταση για εσάς

N424-04M

N424-04M

Tripp Lite

FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLEX 4M

Σε απόθεμα: 1.560

$96.15000

1062250027

1062250027

Woodhead - Molex

FIBER OPTIC CBL MPO-MPO OM3 50M

Σε απόθεμα: 311

$385.83000

912M-2-1-02000-PL

912M-2-1-02000-PL

CnC Tech

FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLEX 20M

Σε απόθεμα: 2.455

$48.86000

FZ8RPJNJNYNF044

FZ8RPJNJNYNF044

Panduit Corporation

OM4 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Σε απόθεμα: 265

$452.63000

FX8RP7NUSQNF037

FX8RP7NUSQNF037

Panduit Corporation

OM3 8 FIBER ROUND HARNESS PLENUM

Σε απόθεμα: 247

$525.76000

NKFPZ22LLLSM020

NKFPZ22LLLSM020

Panduit Corporation

NK 2-FIBER OM4 2.0MM LSZH JACKET

Σε απόθεμα: 1.992

$70.26000

FZ8RPJNJNXNF068

FZ8RPJNJNXNF068

Panduit Corporation

OM4 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU

Σε απόθεμα: 251

$516.20000

FWTYL7575KAM007

FWTYL7575KAM007

Panduit Corporation

OM5 SIG CORE 12F TRUNK LSZH

Σε απόθεμα: 189

$740.32000

FWTRP7N7NLNF008

FWTRP7N7NLNF008

Panduit Corporation

OM5+ 12F INTERCONN OFNP PANMPO F

Σε απόθεμα: 260

$460.40000

FXURPEN74XNF015

FXURPEN74XNF015

Panduit Corporation

OM3 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN

Σε απόθεμα: 195

$666.62000

Top